fbpx
Loading...
Otel Mavi Beyaz2021-03-19T21:15:28+03:00

We can’t tell you the sound of the winds, nor the smell of the sea and lemon trees; words fall short of describing the glamorous colors of bougainvilleas, the sparkling dance of the sun on the sea, or touching of the pleasant breeze coming from the sea. To live the turquoise-colored sea’s genuine excitement, you need to visit here; Turkey’s one of the most beautiful bays, Palamutbükü; you need to experience this outstanding beauty personally.

Do yourself a favor and come to Palamutbükü, Datça Peninsula, where Aegean meets the Mediterranean. Arise from sleep embraced by a glittering sea, amidst wood notes, and let yourself into the water so clear that you can even find a single eyelash brittle. You’ll be held by blue in one hand and by the soothing green color of gardens full of almonds and olives in the other. All you left to do is to breathe and to enjoy the atmosphere too good to be true. In Hotel Mavi Beyaz, you’ll feel that both your body and soul will be purified.

Palamutbükü’s best hotel on the seashore part, Mavi Beyaz, offers you a vacation of your life with its elegant suites, delicious menus, and happiness guaranteed service manner.

ROOMS

Gerçekten her şey süper.Personellerin ilgisi, tavırları mükemmel. 17 Eylül sezon sonu olmasına rağmen her yer düzenli ve misafirlere ilgi had safhada. Sahildeki şezlonglar düzenli ve çok rahat. Sahil çok temiz. Kahvaltı çok geniş ve lezzetli.Sahildeki müzikler süper :)

Gökhan Ö.

27.08.2019 tarihinde bir gece konakladık. Daha önce bu kadar temiz musluk görmemiştim. Siz de banyo tuvalet temizliğini öncelikli tutuyorsanız çok iyi olduğunu bilmelisiniz. Öyle sıcaktı ki resepsiyonda beklerken hemencecik karanfilli buz gibi ikram ettikleri şerbet çok iyi geldi çok düşünceli bir davranıştı. Peki çıkarken verdikleri su ve sandviçler… çocuk acıkır diye düşündük demezler mi.. Seneye gelmeyi garantilediler. Sabah kahvaltısı beş yıldızlı otellerden iyiydi. Çeşit çok olur ama yiyecek bir şey bulamazsınız ya burada çeşit çoktu ve neye elimizi atsak lezzetliydi. Denize gelince palamutbükü zaten deniziyle meşhur. Su berrak ve sıcaklığı çok idealdı. Kızımız da taşlarla oynamayı çok sevdi. Havlu kartı vermediler istediğiniz kadar alabilirsiniz dediler şaşırdık açıkcası ilk defa müşterisine misafir muamelesi yapan bir otelle karşılaştık. Şezlonglar ücretsiz, priz ve kilitleyebileceğiniz bir kasa size özel şemsiyenizin üzerinde. Daha ne olsun.

Fatma Y. B.

Güzel, Farklı, Sakin ve Huzurlu bir tesis. Akvaryum Berraklığında Tertemiz Denizi ve Bakımlı bir plaj var. Şnorkel, gözlük, palet vb deniz ekipmanları mutlaka getirin yanınızda. Suyun içindeki güzellikleri kaçırmayın derim. Palamutbükü’ndeki en iyi tesislerden biri desek hata olmaz. Sakinlik beklentisi olanlar için mükemmel bir yer. Otelde, Plajda, Lokantasında genelde sakinlik sessizlik ilk farkedilen özellik. Bu aradığınız şeyse burası tam size göre. Küçük Çocuklu aileler için pek uygun gelmedi bana.

Hakan A.

Ne diyebilirim ki, her şey harikaydı, rüya gibi bir yer, kalbim orada kaldı. Palamutbükü denizi zaten akvaryum gibi, gözlüklerle 20 m görüşü var. Rüzgarlı havada bile dalgalı değil. Otel zaten anlatılmaz yaşanır. Beyaz ve mavinin içinde kendinizi cennette gibi hissediyorsunuz. Otel’de ise herkes güleryüzlü bir dediğiniz iki edilmiyor. Tekrar gideceğim günü iple çekiyorum.

Ayla A.

Bodrum’dan feribot ile bir dostlarla geçtik.. Mavi Beyaz’a Plaj ve deniz oldukça temiz. Üst katta verdanlı odada kaldık. Deli Zeytin restoran yöresel yemek ve tatlı konusunda süperler. Hiç yemediğim ev tatlıları yedim .Bu konuda Louise Hanım’a çok teşekkürler. Datça merkez yarım saatlik mesafe de

Mustafa Mert D.

BLOG

Other Articles
Go to Top